poniedziałek, 5 maja 2014

Przepiśnik na Dzień Matki?

Dzień Matki coraz bliżej, dlatego też najwyższy czas pomyśleć o prezentach. Wydawaloby się, że prezent dla Mamy to latwa sprawa, ale znaleźć ciekawy i nietypowy prezent wymaga trochę więcej zaangażowania. Co kupic kobiecie, ktora lubi gotować, zbiera przepisy i świetnie odnajduje się w kuchni? Oczywiście, że Przepiśnik ! Teraz w dobie Internetu łatwo jest zwyczajnie wydrukowac przepis. Jednak w moim domu od dawna funkcjonuje taki zeszyt z przepisami babci i prababci. Taka wersja papierowa ma w sobie coś magicznego...Dlatego też w weekend majowy nie próżnowałam i stworzyłam swój pierwszy Przepiśnik ! Myślę, ze może być to świetny prezent dla każdej Mamy :)Miejsce na dane właścicielki :Przepiśnik zawiera kieszonkę na luźne przepisy, oraz 5 przekładek:
1. Kraina zup
2. Obfity posiłek
3. Sałatkowy ogród
4. Słodkości
5. Specjały MasterszefaNa tylnej okładce znajduje się przelicznik miar i wag kuchennych, który w kuchni jest niezbędny !
Jak na pierwszy w moim życiu Przepiśnik jest całkiem nieźle, choć już teraz wiem ile rzeczy mogłabym poprawić i zrobić inaczej ! Ale w końcu na błędach człowiek się uczy :) Następne będą pewnie o niebo lepsze.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz